yucel-pansiyon-inkumu-com-2
yucel-pansiyon-inkumu-com-4yucel-pansiyon-inkumu-com-7yucel-pansiyon-inkumu-com-10yucel-pansiyon-inkumu-com-12yucel-pansiyon-inkumu-com-13yucel-pansiyon-inkumu-com-14yucel-pansiyon-inkumu-com-17yucel-pansiyon-inkumu-com-20yucel-pansiyon-inkumu-com-23yucel-pansiyon-inkumu-com-25yucel-pansiyon-inkumu-com-26

Yücel Apart (İnkumu)

Yücel Apart (İnkumu) işletmesi İnkumu Plajı'na 0.02km km uzaklıktadır. Harita uygulamalarıyla ulaşmak için 14. Sk. No:5, 74110 İnkumu/Bartın Merkez/Bartın, Türkiye koordinatlarını doğrudan kullanabiliriniz.

Yorum puanı :

1 review

Açıklama:
İnkumu merkezinde aileler için uygun fiyatlı apart daire.
Otopark: Yok, cadde.
Kişi Başı Ortalama Pansiyon Fiyatı: İletişime geçerek uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz
Kahvaltı Hizmeti: Bulunmamaktadır
Apart Daire Fiyatlarımız: Uygun fiyatlarımız için lütfen telefonla iletişime geçiniz...
Wi-Fi (Kablosuz İnternet): Var

Listed in İnkumu Günlük Kiralık Daireler, İnkumu Pansiyonları ve Fiyatları 2021


Contact Listing Owner

Contact the Listing Owner

To inquire about this listing, complete the form below to send a message to the listing owner.

Açıklamalar

İnkumu Günlük Kiralık Daire

Bartın İnkumu tatil beldesinde ailenizle huzurlu vakit geçirebileceğiniz, denize 40m uzaklıkta, günlük kiralık apart daireler.

İnkumu Yücel Pansiyon Fotoğrafları

[nggallery id=5]

Pansiyonumuz Hakkında 

6 Apart Daireden oluşup, siz misafirlerimize en iyi şekilde hizmet verme amacı ile kurulmuştur. Dairelerimiz 1+1 olmak üzere içerisinde banyo, wc, mutfak ve balkonumuz bulunmaktadır. Apart dairelerimiz 5 kişilik bir ailenin rahatlıkla kalabileceği her türlü konfor ve donanıma sahip olup kumsala yalnızca 20 metre mesafededir. Dairelerimizin geniş balkonlarından deniz ve doğa manzarasını seyrederek tatilinize renk katabilirsiniz.

Dairelerimizde evinizde bulunması gereken tüm mutfak araç-gereçleri mevcut olup, kendinize ait mutfaklarınızda evinizdeki gibi rahat bir ortamda yemeklerinizi yapabilirsiniz. Apart dairelerimizde temizlik ve memnuniyet en ön planda tutulmaktadır. Ayrıca 24 saat sıcak su kullanıma hazırdır.

İnkumu Pansiyon Adresi : Yeni Mah. 14 Numaralı Sokak. İNKUMU / BARTIN

  • Member Since: 10 Mayıs 2017

10 Mayıs 2017

denize çok yakın ve temiz bir daire konakladık, fotoğraflrda görunenle aynı, hizmetiniz ve fiyatlarınız için çok teşekkürler bu yaz tekrar gelmeyi düşünüyoruz!

Add Your Review

Please login or register to add your review.