inkumu-sunset-otel-fotograflari-6.jpg
inkumu-sunset-otel-fotograflari-7.jpginkumu-sunset-otel-fotograflari-9.jpginkumu-sunset-otel-fotograflari-13.jpginkumu-sunset-otel-fotograflari-11.jpginkumu-sunset-otel-fotograflari-15.jpgsunset-otel-inkumu-2.jpginkumu-sunset-otel-fotograflari-17.jpginkumu-sunset-otel-fotograflari-19.jpginkumu-sunset-otel-fotograflari-21.jpginkumu-sunset-otel-fotograflari-1.jpginkumu-sunset-otel-fotograflari-2.jpg

Sunset Otel İnkumu

Sunset Otel İnkumu işletmesi İnkumu Merkez'e 0 km uzaklıktadır. Harita uygulamalarıyla ulaşmak için Yeni Mahalle Caddesi, 74000 Bartın Province, Turkey koordinatlarını doğrudan kullanabiliriniz.

Yorum puanı :

4 reviews

Açıklama:
Odalar,
Tüm odalarda Klima, Digitürk yayını, saç kurutma makinesi, direk telefon, internet bağlantısı, özel odalarda ise jakuzi bulunmaktadır. Tüm odalarda merkezi ısıtma sistemi ve 24 saat sıcak su mevcuttur.


Restaurant & Toplantı Salonu
Sunset Hotel şirket toplantıları ve organizasyonları için
80 kişilik kapalı toplantı salonu, 300 kişilik restaurantı, zengin et ve balık mutfağı ile hizmet vermekte.


Deniz Bar
Her türlü eğlence ihtiyacı için deniz barda canlı müzik, oyun, bilgisayar, internet, play station olanakları sunuyor.Ayrıca şömine keyfi, dev ekranda home theatre sinema ile dvd film ve lig tv de müşterilerinin hizmetinde.
Otopark: Var
Ortalama Daire Fiyatlarımız: İletişime geçerek uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz
Manzara: Deniz ve şehir manzaralı
Wi-Fi (Kablosuz İnternet): Var

Listed in İnkumu Otelleri Fotoğrafları ve Fiyatları 2023


Contact Listing Owner

Contact the Listing Owner

To inquire about this listing, complete the form below to send a message to the listing owner.

Açıklamalar

ANKARA’YA EN YAKIN DENİZ…

İNKUMU, BATI KARADENİZ BÖLGESİNDE BARTIN İLİNE 14KM. UZAKLIKTA BIR TATIL BELDESİDİR.
3KM. UZUNLUĞUNDAKİ EŞSİZ PLAJI VE GÜNEYİNDE YER ALAN KAYALIKLAR VE ORMANLARIYLA YEŞİLİN VE MAVİNİN MÜKEMMEL BİRLİKTELİĞİNİ SERGİLEYEN  BİR KOY OLUŞUMDUR.

ULAŞIM
BARTIN MERKEZDEN İNKUMU TABELALARI TAKİP EDİLEREK 14KM.

İSTANBUL – İNKUMU : 465 KM
ANKARA – İNKUMU : 295 KM
SAFRANBOLU – İNKUMU : 95 KM
AMASRA – İNKUMU : 30 KM
BARTIN – İNKUMU : 14 KM

ANKARA VEYA İSTANBUL YÖNÜNDEN GELİRKEN TEM OTOYOLU YENİÇAĞA, BARTIN ÇIKIŞINDAN E-5 KARAYOLUNA GEÇİLİR. ORADAN MENGEN, DEVREK, ÇAYCUMA, BARTIN İSTİKAMETİ TAKİP EDİLEREK BARTIN MERKEZE ULAŞILIR. BARTIN MERKEZDEN İNKUMU TABELALARI TAKİP EDİLDİĞİNDE OTELİMİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.
ULAŞIM HARİTASI İÇİN İLETİŞİM SAYFAMIZI İNCELEYİNİZ.

  • Member Since: 01 Temmuz 2014

01 Temmuz 2014

gayet güzel bir yer doğa içerisinde temiz, güzel hizmet, restoran ve manzraa harika, doğanın ve denizin tadını çıkarttık! teşekkürler

  • Member Since: 24 Mart 2014

24 Mart 2014

Merhaba inkumu sunset bar otel açıldı mı fiyatları hakkında bir bilgisi olan var mı ? bu sene inkumu ve amasra’ya tatile gelmeyi düşünüyoruz ama fiyat bütçe konusunda halen nasıl konaklama yapacağımıza karar veremedik. Dağ oteli tarzında yürüyüş yoluna sahip kumsala yakın ve fiyatlarıda orta bütçeli bir aileye yetebilecek otel – pansiyon olabilir sunset gerçekten aradığımız otel gibi ama iletişime geçtiğimizde telefona cevap veren olmadı konu hakkında bilgilendirebilirseniz yaz gelmeden tatilimizi bartın’da yapmayı düşünüyoruz.

  • Member Since: 05 Ocak 2014

05 Ocak 2014

Amasra inkumu bölgesindeki güzel otellerden birisi ama ne hikmetse 1 yıldır kapalı bu yaz kaç kez kapıdan döndük bilmiyorum unarım yakında açılır ve fiyatlarında eskisi kadar olur

02 Ekim 2013

arıyorum arıyorum ama kimse cevap vermiyor daha önce burada konaklamıştık ama bu kadar çabuk kapatılması ya da telefonlara kimsenin cevap vermemesi çok ilginç doğrusu…

Add Your Review

Please login or register to add your review.