inkumu-eski-lebi-derya.jpg
inkumu-terrace.jpginkumu-terrace-balkon.jpginkumu-terrace-bar.jpginkumu-terrace-manzara.jpginkumu-terras-eski-lebi-derya.jpgterrace-otel-oda.jpginkum-sahili.jpginkum-teras-otel.jpg

İnkumu Terrace Otel

İnkumu Terrace Otel işletmesi km uzaklıktadır. Harita uygulamalarıyla ulaşmak için İskele Cd. No:1, 74110 Karasu/Bartın Merkez/Bartın, Türkiye koordinatlarını doğrudan kullanabiliriniz.

Yorum puanı :

5 reviews

Listed in İnkumu Otelleri Fotoğrafları ve Fiyatları 2023


Açıklamalar

İnkumu Terrace Otel

İskele Mah. İnkum/Merkez/BARTIN BARTIN / Merkez İnkumu 74100 Türkiye

378 238 56 57

bilgi@inkumterrace.com

01 Ağustos 2016

çok ilgisiz davrandılar bizde tercihimize diğer bungalowlardan kullandık. turizmde birisi olmazsa diğerisi olur yeterki ilgili alakalı olun diye uyarmaktan başka birşey söyleyemiyorum.

  • Member Since: 01 Temmuz 2014

01 Temmuz 2014

otel fotoğraflarda güzel görünüyor ancak haftasonu eğlence yüzünden gözümüze uyku girmedi diyebiliriz yetkilileri konu hakkında uyarsakta bize yardımcı olmadılar. huzurlu görünen bu güzel yerde tatilimiz biraz rezil oldu.

  • Member Since: 05 Ocak 2014

05 Ocak 2014

Inkumu mda sunset otel ve teras I tek geçerim yemekleri ve manzaraları harikadır

02 Ekim 2013

Kesinlikle inkumu’ndaki en kaliteli ve en elit mekan diyebilirim. Zaten fotoğraflardan da anlaşıldığı gibi inkumu küçük bir yer ve bu yerde en güzel manzaraya sahip mekan inkumu terrace oteldir. Manzara, sabah kahvaltısı ve hizmet her şey harikaydı teşekkürler…

02 Eylül 2013

Teşekkürler öncelikle otelin fiyatları net olarak belli hiç bir şüpheye düşmüyorsunuz, sonra bungalovlar bu bölge içerisindeki en iyilerden birisi Amasra’da kirazlar otelde de kalmıştık ama hiç memnun kalmadık bu odalar ve hizmetle oradaki arasında dağlar kadar fark vardı. .

Add Your Review

Please login or register to add your review.