inkumu-eski-lebi-derya.jpg
inkumu-terrace.jpginkumu-terrace-balkon.jpginkumu-terrace-bar.jpginkumu-terrace-manzara.jpginkumu-terras-eski-lebi-derya.jpgterrace-otel-oda.jpginkum-sahili.jpginkum-teras-otel.jpg

İnkumu Terrace Otel

İnkumu Terrace Otel işletmesi km uzaklıktadır. Harita uygulamalarıyla ulaşmak için İskele Cd. No:1, 74110 Karasu/Bartın Merkez/Bartın, Türkiye koordinatlarını doğrudan kullanabiliriniz.

Yorum puanı :

1 yorum

İnkumu Otelleri Fotoğrafları ve Fiyatları 2019 'te listelendi.


Açıklamalar

İnkumu Terrace Otel

360 Derece Sanal Tur

Farenizin sağ tuşuna basılı tutarak panoramada dolaşabilir ve istediğiniz sahneye sol taraftaki sekmeden geçebilirsiniz.

İskele Mah. İnkum/Merkez/BARTIN BARTIN / Merkez İnkumu 74100 Türkiye

378 238 56 57

[email protected]

  • Üyelik Başlangıcı: 01 Ağustos 2016

01 Ağustos 2016

çok ilgisiz davrandılar bizde tercihimize diğer bungalowlardan kullandık. turizmde birisi olmazsa diğerisi olur yeterki ilgili alakalı olun diye uyarmaktan başka birşey söyleyemiyorum.

  • Üyelik Başlangıcı: 01 Temmuz 2014

01 Temmuz 2014

otel fotoğraflarda güzel görünüyor ancak haftasonu eğlence yüzünden gözümüze uyku girmedi diyebiliriz yetkilileri konu hakkında uyarsakta bize yardımcı olmadılar. huzurlu görünen bu güzel yerde tatilimiz biraz rezil oldu.

  • Üyelik Başlangıcı: 05 Ocak 2014

05 Ocak 2014

Inkumu mda sunset otel ve teras I tek geçerim yemekleri ve manzaraları harikadır

02 Ekim 2013

Kesinlikle inkumu’ndaki en kaliteli ve en elit mekan diyebilirim. Zaten fotoğraflardan da anlaşıldığı gibi inkumu küçük bir yer ve bu yerde en güzel manzaraya sahip mekan inkumu terrace oteldir. Manzara, sabah kahvaltısı ve hizmet her şey harikaydı teşekkürler…

02 Eylül 2013

Teşekkürler öncelikle otelin fiyatları net olarak belli hiç bir şüpheye düşmüyorsunuz, sonra bungalovlar bu bölge içerisindeki en iyilerden birisi Amasra’da kirazlar otelde de kalmıştık ama hiç memnun kalmadık bu odalar ve hizmetle oradaki arasında dağlar kadar fark vardı. .

Yorum gönder

Yorumunuzu eklemek için lütfen Oturum aç yada Kayıt ol.